TEST

AUTOLAKOVNA

Moderní technologii výměny vzduchu umožňuje dosáhnout v lakovací kabině bezprašného prostředí o konstantních teplotních podmínkách a tlaku. 

Jen pomocí tohoto zařízení, v kombinaci s kvalitní stříkací pistolí a filtrovaným přívodem vzduchu, je možný kvalitní nástřik akrylátové barvy, která si uchovává svou strukturu vnější vrstvy.

Metalické laky jsou v konečné fázi upraveny finální vrstvou laku, která umožňuje dosáhnout maximálního lesku a téměř skleněné hladkosti nástřiku.

Ve stropech kabin jsou umístěny filtry pro filtraci vstupního vzduchu. Odcházející vzduch prochází přes filtry v podlaze a na stěnách pod rošty, které slouží k zachycení tuhých znečišťujících látek. Ohřev vzduchu pro fázi sušení je nepřímý přes výměník tepla z nerez oceli. K ohřevu slouží zemní plyn.

Aby bylo dosaženo perfektních výsledků lakování, je nutná optimálně fungující a naprosto čistá lakovací kabina. Čistotě a hygieně věnujeme velkou pozornost, veškeré prvky pravidelně kontrolujeme, udržujeme a měníme.

Pečlivou pozornost věnujeme i stříkacím pistolím a vzduchotechnice. Při lakování vodou ředitelnými laky musí být stlačený vzduch vody naprosto zbavený a nesmí obsahovat ani mikrokapičky mazací emulze. Obojí by způsobilo vady lakovacího povrchu. Investovali jsme proto do kvalitního šroubového kompresoru, který nám toto zajistí.

 

JSN Corsa template designed by JoomlaShine.com